Kerekesh teatar | 11. Tjedan smijeha
3239
page-template-default,page,page-id-3239,page-child,parent-pageid-848,qode-listing-1.0.1,qode-social-login-1.0,qode-news-1.0,qode-quick-links-1.0,qode-restaurant-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-12.0.1,qode-theme-bridge,bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.2,vc_responsive
Kupi ulaznice za 11. Tjedan smijeha!

11. Tjedan smijeha

VARAŽDIN ( HNK u Varaždinu )

 

6. ožujak

KAKO ŽIVI ANTUNTUN Žar Ptica – 10.00h (vrtići )

KAKO ŽIVI ANTUNTUN Žar Ptica – 11.30h (vrtići )

“UFURAJ SE I PUKNI” Kerekesh Teatar – 13:30h ( srednja škola )

„JOJ HRVATI!“ Luda kuća Zagreb- 18.00h

„JOJ HRVATI!“ Luda kuća Zagreb- 20.30h

 

7. ožujak

NJUŠKE” Teatar EXIT – 18h

NJUŠKE” Teatar EXIT – 20:30h

“PRVI MUŽEVI BACAJU SE U VODU” Tvornica smijeha – 22h *EM

 

8. ožujak

BIBI I BUBI Kerekesh Teatar – 10.00h

BIBI I BUBI Kerekesh Teatar – 11.30h

(DIS)FUNKCIJA GLAVE” Scena Gorica – 18.00h

(DIS)FUNKCIJA GLAVE” Scena Gorica – 20.30h

 

9. ožujak

KAKO ŽIVI ANTUNTUN Žar Ptica – 10.00h (vrtići )

KAKO ŽIVI ANTUNTUN Žar Ptica – 11.15h (vrtići )

“KAKO ŽIVI ANTUNTUN” Žar Ptica – 12:30h (vrtići )

PREKO VEZE Kazalište Moruzgva – 18.00h

PREKO VEZE“ Kazalište Moruzgva – 20.30h

 

10. ožujak

GRGA ČVARAK Scena Gorica – 10.00h (škole )

GRGA ČVARAK Scena Gorica – 11.30h (škole )

„POD HITNO NA HITNU“ Kerekesh Teatar – 18.00h ( prodana )

„POD HITNO NA HITNU“  Kerekesh Teatar – 20.30h

 

11. ožujak

GRGA ČVARAK Scena Gorica – 10.00h (škole )

GRGA ČVARAK Scena Gorica – 11.30h (škole )

“UDAVAČE” – HIT Teatar – 18h

“UDAVAČE” – HIT Teatar – 20:30h

 

12. ožujak

GERONIMO STILTON” Zakon Teatar – 10.00h ( škole )

GERONIMO STILTON” Zakon Teatar – 11.30h ( škole )

GERONIMO STILTON” Zakon Teatar – 13h ( škole )

„ZOV DIVLJINE“ Scena Gorica – 18.00h

“ZOV DIVLJINE” Scena Gorica – 20.30h

 

13. ožujak

KO NEMA U VUGLA, GOOGLA GK Sisak – 10.00h ( škole )

KO NEMA U VUGLA, GOOGLA GK Sisak – 11.30h ( škole )

KO NEMA U VUGLA, GOOGLA GK Sisak – 13h ( škole )

“DEKORATER” Kazalište Lectirum – 18.00h

“DEKORATER” Kazalište Lectirum – 20.30h

 

14. ožujak

„RINGIŠPIL“ Kerekesh Teatar- 18.00h

„RINGIŠPIL“ Kerekesh Teatar- 20.30h

“AUDIJENCIJA” Kazalište Virovitica – 22h

 

15. ožujak

GRGA ČVARAK Scena Gorica – 10.00h

GRGA ČVARAK Scena Gorica – 11.30h

„RINGIŠPIL“ Kerekesh Teatar- 18.00h

„RINGIŠPIL“ Kerekesh Teatar- 20.30h

* svečano zatvaranje i dodjela nagrada

*Ulaznice za predstave u ostalim gradovima i općinama Varaždinske županije (osim Varaždina) preuzimaju se ili kupuju u mjestu u kojem predstava igra.

OSTALI GRADOVI I OPĆINE VARAŽDINSKE ŽUPANIJE

 

  • LUDBREG ( kino dvorana )

 

  1. ožujak-„UDAVAČE“ HIT Teatar – 17.00h
  2. ožujak- „TONKA POLONKA“ Scena Gorica – 11.00h
  3. ožujak-„POD HITNO NA HITNU“ Kerekesh Teatar- 21.00h

 

  • LEPOGLAVA ( TKIC ) 

 

  1. ožujak- „UDAVAČE“ HIT Teatar – 19.00h

 

  • VARAŽDINSKE TOPLICE ( kino dvorana )

 

  1. ožujak- „UDAVAČE“ HIT Teatar – 21.00h

 

  • NOVI MAROF  ( Kulturni centar Ivan Rabuzin )

 

  1. ožujak- „POD HITNO NA HITNU“ Kerekesh Teatar – 21.00h

 

  • IVANEC ( Kino dvorana )

 

  1. ožujak- „POD HITNO NA HITNU“ Kerekesh Teatar – 20.00h
  2. ožujak – “BIBI I BUBI” Kerekesh Teatar – 11h

 

  • CESTICA ( Vatrogasni dom Babinec )  

 

  1. ožujak – “BOGI IVAČ ZNOVA” HNK u Varaždinu – 18h

 

  • SRAČINEC ( Dom kulture )

 

  1. ožujak- „UDAVAČE” HIT Teatar – 18.00h

 

  • PETRIJANEC ( Društveni dom )

 

  1. ožujak- „POD HITNO NA HITNU” Kerekesh Teatar- 18.00h

 

  • TRNOVEC BARTOLOVEČKI ( sportska dvorana Šemovec )

 

  1. ožujak- „UDAVAČE“ HIT Teatar- 17.00h

 

  • LJUBEŠĆICA ( sportska dvorana )

 

  1. ožujak- „POD HITNO NA HITNU“ Kerekesh Teatar- 20.00

 

  • VINICA ( Društveni dom Marčan )

 

  1. ožujak- „POD HITNO NA HITNU“ Kerekesh Teatar- 17.00

 

  • JALŽABET ( prodana predstava )

 

  1. ožujak – “SKUPŠTINA” Kerekesh Teatar – 13h

 

  • MARUŠEVEC ( sportska dvorana )

 

  1. ožujak “POKOPAJ ME NJEŽNO” Kerekesh Teatar – 20.00h

 

  • SVETI ILIJA ( sportska dvorana Beletinec )

 

  1. ožujak – “POD HITNO NA HITNU” Kerekesh Teatar – 19.00h

 

  • GORNJI KNEGINEC ( sportska dvorana )

 

  1. ožujak- „POKOPAJ ME NJEŽNO” Kerekesh Teatar- 19.00h

 

  • HRASTOVSKO ( Društveni dom )

 

  1. ožujak – “SKUPŠTINA” Kerekesh Teatar – 19h

 

  • BEDNJA ( Vatrogasni dom )

 

  1. ožujak – “DEBITANTI” Kerekesh Teatar – 16:30h

 

  • STRAHONINEC ( Centar za kulturu )  

 

  1. ožujak – “SVE U 3…” Kerekesh teatar – 18h