15. Tjedan smijeha - Kerekesh teatar
7424
page-template-default,page,page-id-7424,page-child,parent-pageid-848,qode-listing-1.0.1,qode-social-login-1.0,qode-news-1.0,qode-quick-links-1.0,qode-restaurant-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-12.0.1,qode-theme-bridge,bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.2,vc_responsive

15. Tjedan smijeha

RASPORED

HNK u Varaždinu

1.3. – BABINJAK (Kerekesh Teatar – Premijera) – 18:00 i 20:30

2.3. – PRAČOVJEK (GK Zorin dom. Zakon Teatar i Theatre Mogul) – 20:00

2.3. – PUNI PANSION (B Glad produkcija) – 22:00

3.3. – MAMA JE KRIVA ZA SVE (Scena Gorica) – 11:00

3.3. – TESTOSTERON (Ludens Teatar i Teatar EXIT) – 18:00 i 20:30

4.3. – ZAGREPČANKE I STATIČAR (Kazalište Komedija) – 20:00

5.3. – TRAŽI SE NOVI SUPRUG (Satiričko kazalište Kerempuh) – 20:00

6.3. – MALI RAJ (Glumačka družina Histrion) – 20:30

7.3. – TINDERELLA (Mali Teatar) – 20:30

8.3. – KAD UDARI JUŽINA (B Glad produkcija) – 20:30

9.3. – GOLA ISTINA (Aleks i Bara) – 20:30

9.3. – KAD JE GUSTO SAMO RIJETKI (Teatar Puna Kuća) – 22:00

10.3. – DNEVNIK PAULINE P. (Gradsko kazalište Žar ptica) – 11:00

10.3. – RECI MI DA SE ŠALIŠ (Goran Vinčić) – 18:00 i 20:00

PREDSTAVE IZVAN HNK VARAŽDIN


1.3. – LJUBAF – Klenovnik – Dvorana OŠ – 18:00

1.3. – GOLA ISTINA (Aleksandar Lazić & Bara) – Zamlaka

– Društveni dom – 19:00

1.3. – JA, TRUDNICA – Vinica – Društveni dom – Marčan – 20:00


2.3. – U ZDRAV MOZAK – Krapina – Festivalska dvorana – 17:00

2.3. – GOLA ISTINA (Aleksandar Lazić & Bara) – Donja Voća

– Prostorije NK “Vindija” – 18:00

2.3. – LJUBAF – Novi Golubovec – Dom kulture – 20:00

2.3. – BABINJAK – Sisak – Dom INA rafinerije – 20:00


3.3. – UDAVAČE (HIT Teatar) – Sračinec – Dom kulture – 18:00

3.3. – GOLA ISTINA (Aleksandar Lazić & Bara) – Štrigova

– Dom kulture – 19:00

3.3. – BABINJAK – Kapela – Dom kulture – 18:00 i 20:00

3.3. – POKOPAJ ME NJEŽNO – Ivanec – Kino dvorana – 20:00


4.3. – LJUBAF – Jalžabet – Dom kulture – 19:00

4.3. – BABINJAK – Vinica – Društveni dom – Marčan – 19:00


5.3. – SKUPŠTINA – Veliki Bukovec – Društveni dom – 19:00

5.3. – GOLA ISTINA (Aleksandar Lazić & Bara) – Cestica

– Kulturni Centar – 19:00

5.3. – BABINJAK – Dugo Selo – dvorana Preporod – 20:00

5.3. – JA, TRUDNICA – Zagreb – Scena Vidra – 20:00


6.3. – U ZDRAV MOZAK – Gornji Kneginec – Sportska dvorana OŠ – 18:00

6.3. – RECI MI DA SE ŠALIŠ (Goran Vinčić) – Čakovec

– Centar za kulturu – 18:00 i 20:00

6.3. – BABINJAK – Vratišinec – Dom kulture – 20:00

6.3. – DOBRA VEČER, DOŠAO SAM PO VAŠU KĆER – Novi Marof

– Kulturni centar Ivan Rabuzin – 20:00


7.3. – DOBRA VEČER, DOŠAO SAM PO VAŠU KĆER – Bednja

– Vatrogasni dom – 19:00

7.3. – GOLA ISTINA (Aleksandar Lazić & Bara) – Lepoglava

– Dom kulture TKIC – 19:00

7.3. – BABINJAK – Varaždinske Toplice – Kongresna dvorana Minerva – 19:00


8.3. – GOLA ISTINA (Aleksandar Lazić & Bara) – Mursko Središće

– CZK Rudar – 20:00

8.3. – DOBRA VEČER, DOŠAO SAM PO VAŠU KĆER – Strahoninec

– Centar za kulturu – 20:00

8.3. – BABINJAK – Vrbovec – POU Vrbovec – 18:00 i 20:00


9.3. – DOBRA VEČER, DOŠAO SAM PO VAŠU KĆER – Strahoninec

– Centar za kulturu – 16:00

9.3. – BABINJAK – Ludbreg – CZK Dragutin Novak – 18:00

9.3. – LJUBAF – Maruševec – Sportska dvorana OŠ – 18:00

9.3. – BEBA – Sveti Ilija – Sportska dvorana OŠ – 20:00


10.3. – GOSPOĐICA NEĆU (Scena Gorica)

         – Ivanec – Kino dvorana – 15:30, 17:00 i 18:30

10.3. – DOBRA VEČER, DOŠAO SAM PO VAŠU KĆER

– Mala Subotica – Dom kulture – 17:00

10.3. – SKUPŠTINA – Petrijanec – Društveni dom – 18:00

10.3. – JA, TRUDNICA – Ljubešćica – Sportska dvorana OŠ – 19:00

10.3. – BABINJAK – Sveti Ivan Zelina – Kino dvorana – 18:00 i 20:00

ULAZNICE SU U PRODAJI:

na blagajni HNK u Varaždinu, suvenirnici na Korzu, Ghetaldus Optici u Gajevoj i Optujskoj ulici, Tisak Media u Kukuljevićevoj ulici te ONLINE OVDJE