Raspored - Kerekesh teatar
684
page-template-default,page,page-id-684,qode-listing-1.0.1,qode-social-login-1.0,qode-news-1.0,qode-quick-links-1.0,qode-restaurant-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-12.0.1,qode-theme-bridge,bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.2,vc_responsive

Raspored predstava

1.3.

BABINJAK

15. Tjedan smijeha u Varaždinu – HNK u Varaždinu

– RASPRODANO –

18:00 i 20:30

1.3.

LJUBAF

15. Tjedan smijeha – Klenovnik – Dvorana OŠ

18:00

1.3.

GOLA ISTINA

(Aleksandar Lazić & Bara)

15. Tjedan smijeha – Zamlaka – Društveni dom

19:00

1.3.

JA, TRUDNICA

15. Tjedan smijeha – Vinica – Društveni dom – Marčan

20:00

2.3.

U ZDRAV MOZAK

15. Tjedan smijeha – Krapina – Festivalska dvorana

17:00

2.3.

GOLA ISTINA

(Aleksandar Lazić & Bara)

15. Tjedan smijeha – Donja Voća – prostorije NK “Vindija”

18:00

2.3.

PRAČOVJEK

(GK Zori dom, Zakon Tetar i Theatre Mogul)

15. Tjedan smijeha u Varaždinu – HNK u Varaždinu

20:00

2.3.

LJUBAF

15. Tjedan smijeha – Novi Golubovec – Dom kulture

20:00

2.3.

BABINJAK

15. Tjedan smijeha – Sisak – Dom INA rafinerije

20:00

2.3.

PUNI PANSION

(BGlad produkcija)

15. Tjedan smijeha u Varaždinu – HNK u Varaždinu

22:00

3.3.

MAMA JE KRIVA ZA SVE 

(Scena Gorica)

15. Tjedan smijeha u Varaždinu – HNK u Varaždinu

11:00

3.3.

UDAVAČE

(HIT Teatar)

15. Tjedan smijeha – Sračinec – Dom kulture

18:00

3.3.

GOLA ISTINA

(Aleksandar Lazić & Bara)

15. Tjedan smijeha – Štrigova – Dom kulture

19:00

3.3.

BABINJAK

15. Tjedan smijeha – Kapela – Dom kulture

18:00 i 20:00

3.3.

POKOPAJ ME NJEŽNO

15. Tjedan smijeha – Ivanec – Kino dvorana

– RASPRODANO –

20:00

3.3.

TESTOSTERON

(Ludens Teatar i Teatar EXIT)

15. Tjedan smijeha u Varaždinu – HNK u Varaždinu

18:00 i 20:30

4.3.

LJUBAF

15. Tjedan smijeha – Jalžabet – Dom kulture

19:00

4.3.

BABINJAK

15. Tjedan smijeha – Vinica – Društveni dom – Marčan

19:00

4.3.

ZAGREPČANKE I STATIČAR

(Kazalište Komedija)

15. Tjedan smijeha u Varaždinu – HNK u Varaždinu

20:00

5.3.

SKUPŠTINA

15. Tjedan smijeha – Veliki Bukovec – Društveni dom

19:00

5.3.

GOLA ISTINA

(Aleksandar Lazić & Bara)

15. Tjedan smijeha – Cestica – Kulturni centar

19:00

5.3.

BABINJAK

15. Tjedan smijeha – Dugo Selo – dvorana Preporod

20:00

5.3.

TRAŽI SE NOVI SUPRUG

(Satiričko kazalište Kerempuh)

15. Tjedan smijeha u Varaždinu – HNK u Varaždinu

20:00

5.3.

JA, TRUDNICA

15. Tjedan smijeha – Zagreb – Scena Vidra

20:00

6.3.

U ZDRAV MOZAK

15. Tjedan smijeha – Gornji Kneginec – Sportska Dvorana OŠ

18:00

6.3.

MALI RAJ

(Glumačka družina Histrion)

15. Tjedan smijeha u Varaždinu – HNK u Varaždinu

20:30

6.3.

RECI MI DA SE ŠALIŠ

(Goran Vinčić)

15. Tjedan smijeha – Čakovec – Centar za kulturu

18:00 i 20:00

6.3.

BABINJAK

15. Tjedan smijeha – Vratišinec – Dom kulture

20:00

6.3.

DOBRA VEČER, DOŠAO SAM PO VAŠU KĆER

15. Tjedan smijeha – Novi Marof – Kulturni centar Ivan Rabuzin

20:00

7.3.

DOBRA VEČER, DOŠAO SAM PO VAŠU KĆER

15. Tjedan smijeha – Bednja – Vatrogasni dom

19:00

7.3.

GOLA ISTINA

(Aleksandar Lazić & Bara)

15. Tjedan smijeha – Lepoglava – Dom kulture – TKIC

19:00

7.3.

BABINJAK

15. Tjedan smijeha – Varaždinske Toplice – Kongresna dvorana Minerva

19:00

7.3.

TINDERELLA

(Mali Teatar)

15. Tjedan smijeha u Varaždinu – HNK u Varaždinu

20:30

8.3.

GOLA ISTINA

(Aleksandar Lazić & Bara)

15. Tjedan smijeha – Mursko Središće – CZK Rudar

20:00

8.3.

DOBRA VEČER, DOŠAO SAM PO VAŠU KĆER

15. Tjedan smijeha – Strahoninec – Centar za kulturu

– RASPRODANO –

20:00

8.3.

KAD UDARI JUŽINA

(BGlad produkcija)

15. Tjedan smijeha u Varaždinu – HNK u Varaždinu

20:30

8.3.

BABINJAK

15. Tjedan smijeha – Vrbovec – POU Vrbovec

18:00 i 20:00

9.3.

DOBRA VEČER, DOŠAO SAM PO VAŠU KĆER

15. Tjedan smijeha – Strahoninec – Centar za kulturu

16:00

9.3.

BABINJAK

15. Tjedan smijeha – Ludbreg – CZK Dragutin Novak

18:00

9.3.

LJUBAF

15. Tjedan smijeha – Maruševec – Sportska dvorana OŠ

18:00

9.3.

BEBA

15. Tjedan smijeha – Sveti Ilija – Sportska dvorana OŠ

20:00

9.3.

GOLA ISTINA

(Aleksandar Lazić & Bara)

15. Tjedan smijeha u Varaždinu – HNK u Varaždinu

20:30

9.3.

KAD JE GUSTO, SAMO RIJETKI

(Teatar Puna kuća)

15. Tjedan smijeha u Varaždinu – HNK u Varaždinu

22:00

10.3.

DNEVNIK PAULINE P.

(Žar ptica)

15. Tjedan smijeha u Varaždinu – HNK u Varaždinu

– RASPRODANO –

11:00

10.3.

RECI MI DA SE ŠALIŠ

(Goran Vinčić)

15. Tjedan smijeha u Varaždinu – HNK u Varaždinu

18:00 i 20:00

10.3.

GOSPOĐICA NEĆU

(Scena Gorica)

15. Tjedan smijeha – Ivanec – Kino dvorana

15:30, 17:00 i 18:30

10.3.

DOBRA VEČER DOŠAO SAM PO VAŠU KĆER

15. Tjedan smijeha – Mala Subotica – Dom kulture

17:00

10.3.

SKUPŠTINA

15. Tjedan smijeha – Petrijanec – Društveni dom

18:00

10.3.

JA, TRUDNICA

15. Tjedan smijeha – Ljubešćica – Sportska dvorana OŠ

19:00

10.3.

BABINJAK

15. Tjedan smijeha – Sveti Ivan Zelina – Kino dvorana

18:00 i 20:00

13.3.

BABINJAK

Zagreb – Histrionski dom – 17. Gumbekovi dani

20:00

15.3.

DIMNJAČAR

Belišće – CZK Sigmund Romberg

20:00

16.3.

JA, TRUDNICA

Buševec – Dom kulture

– RASPRODANO –

18:00

16.3.

POD HITNO NA HITNU

Zagreb – Rebuy Stars

20:00

17.3.

BEBA

Jastrebarsko – Dom kulture

18:00 i 20:00

17.3.

DOBRA VEČER, DOŠAO SAM PO VAŠU KĆER

Popovača – Dom kulture

19:00

20.3.

GRIMMIX

Hrvatska Kostajnica – Dom kulture

10:00

22.3.

DOBRA VEČER, DOŠAO SAM PO VAŠU KĆER

Grubišno Polje – Kino dvorana Centra za kulturu

19:30

22.3.

DIMNJAČAR

Hrvatska Kostajnica – Hrvatski dom

19:00

23.3.

BEBA

Rijeka – HKD na Sušaku

19:00

24.3.

IMOVINA

Pušća – Društveni dom

19:00

24.3.

DIMNJAČAR

Popovača – Dom kulture

19:00

27.3.

DOBRA VEČER, DOŠAO SAM PO VAŠU KĆER

Novo Selo Rok – Društveni dom

19:00

27.3.

BABINJAK

Zagreb – Kulturni centar Dubrava

19:00

2.4.

DIMNJAČAR

Zagreb – Scena Vidra

20:00

3.4.

POD HITNO NA HITNU

Zagreb – Scena Vidra

20:00

4.4.

BEBA

1. Dani smijeha u Crikvenici – Dvorana Zora

20:00

5.4.

DOBRA VEČER, DOŠAO SAM PO VAŠU KĆER

1. Dani smijeha u Crikvenici – Dvorana Zora

20:00

6.4.

GOLA ISTINA

1. Dani smijeha u Crikvenici – Dvorana Zora

20:00

7.4.

LJUBAF

1. Dani smijeha u Crikvenici – Dvorana Zora

20:00