Kerekesh teatar | Raspored
684
page-template-default,page,page-id-684,qode-listing-1.0.1,qode-social-login-1.0,qode-news-1.0,qode-quick-links-1.0,qode-restaurant-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-12.0.1,qode-theme-bridge,bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.2,vc_responsive

Raspored predstava

 

Lipanj 2021.

4.6.

BIBI I BUBI

12. TJEDAN SMIJEHA

Bikovec – DV Čarolja

10:00

4.6.

SUSJEDI

12. TJEDAN SMIJEHA

Ljetna pozornica Arene Varaždin

20:30

4.6.

IMOVINA

12. TJEDAN SMIJEHA

Gornji Kneginec – ispred/u sportskoj dvorani

20:30

5.6.

NA PAROVE RAZBROJ S’

12. TJEDAN SMIJEHA

Ljetna pozornica Arene Varaždin

20:30

5.6.

DON QUIJOTE OD HRVATSKE

12. TJEDAN SMIJEHA

Ljetna pozornica Arene Varaždin

22:00

5.6.

SUSJEDI

12. TJEDAN SMIJEHA

Ludbreg – atrij dvorca Batthyany

20:30

5.6.

IMOVINA

12. TJEDAN SMIJEHA

Trnovec Bartolovečki – iza/u sportskoj dvorani

20:30

6.6.

MRVICE IZ DNEVNOG BORAVKA

12. TJEDAN SMIJEHA

Ljetna pozornica Arene Varaždin

11:00

6.6.

DEKORATER

12. TJEDAN SMIJEHA

Ljetna pozornica Arene Varaždin

20:30

6.6.

POD HITNO NA HITNU

12. TJEDAN SMIJEHA

Ljubešćica – sportska dvorana

20:30

7.6.

RINGIŠPIL

12. TJEDAN SMIJEHA

Ljetna pozornica Arene Varaždin

20:30

8.6.

PREDSJEDNICI & CA

12. TJEDAN SMIJEHA

Ljetna pozornica Arene Varaždin

20:30

8.6.

IMOVINA

12. TJEDAN SMIJEHA

Maruševec – ispored Društvenog doma/sportska dvorana

20:30

8.6.

SUSJEDI

12. TJEDAN SMIJEHA

Bednja – amfiteatar kod Trakošćana/Društveni dom

20:30

9.6.

IMOVINA

12. TJEDAN SMIJEHA

Ljetna pozornica Arene Varaždin

20:30

9.6.

SUSJEDI

12. TJEDAN SMIJEHA

Sveti Ilija – pored/u sportskoj dvorani

20:30

10.6.

A.JMO P.ROBAT ČEHOV.A

12. TJEDAN SMIJEHA

Ljetna pozornica Arene Varaždin

20:30

10.6.

IMOVINA

12. TJEDAN SMIJEHA

Ludbreg – atrij dvorca Batthyany

20:30

10.6.

SUSJEDI

12. TJEDAN SMIJEHA

Cestica – ispred/u Društvenom domu Gornje Vratno

20:30

11.6.

RINGIŠPIL

12. TJEDAN SMIJEHA

Vinica – nogometno igralište/Društveni dom Marčan

18:00

11.6.

POTPUNI STRANCI

12. TJEDAN SMIJEHA

Ljetna pozornica Arene Varaždin

20:30

11.6.

IMOVINA

12. TJEDAN SMIJEHA

Lepoglava – u parku/ Dom kulture TKIC

20:30

12.6.

BIBI I BUBI

12. TJEDAN SMIJEHA

Jalkovec – Mobilisis

11:00

12.6.

POKOPAJ ME NJEŽNO

12. TJEDAN SMIJEHA

Varaždinske Toplice – na trgu/sportska dvorana

18:00

12.6.

VLA VLA VLAJLAND CABARET

12. TJEDAN SMIJEHA

Ljetna pozornica Arene Varaždin

20:30

12.6.

SUSJEDI

12. TJEDAN SMIJEHA

Sračinec – park Velika graba/Dom kulture

20:30

12.6.

IMOVINA

12. TJEDAN SMIJEHA

Petrijanec – ispred/u Društvenom domu

20:30

13.6.

VUKA SE NE BOJIM JA

12. TJEDAN SMIJEHA

Ljetna pozornica Arene Varaždin

11:00

13.6.

JA, TRUDNICA

12. TJEDAN SMIJEHA

Ljetna pozornica Arene Varaždin

20:30

13.6.

SUSJEDI

12. TJEDAN SMIJEHA

Strahoninec – ispored/u Centru za kulturu

20:30

17.6.

SUSJEDI

7. LJETO NA ŠODERICI

Legrad – jezero Šoderica

20:30

18.6.

BIBI I BUBI

Rasinja – školsko dvorište

10:00

18.6.

POD HITNO NA HITNU

Otočac – kino dvorište

20:00

19.6.

JA, TRUDNICA

2. SMEŠNE TOPLICE

Varaždinske Toplice – terasa pizzerije Bernarda

20:30

20.6.

SUSJEDI

3. LJETO U DONJOJ STUBICI

Donja Stubica – terme Jezerčica

21:00

20.6.

JA, TRUDNICA

Pula – Kaštel

21:00

21.6.

RINGIŠPIL

Pula – Kaštel

21:00

23.6.

RINGIŠPIL

Grobnik – 20. Festival teatra Omišalj-Čavle

21:00

24.6.

JA, TRUDNICA

7. LJETO NA ŠODERICI

Legrad – jezero Šoderica

20:30

24.6.

SKUPŠTINA

Sveti Ivan Žabno – kino dvorana

20:30

25.6.

BIBI I BUBI

Varaždin – Malac Genijalac – parkiralište Toyota centra

18:00

26.6.

POD HITNO NA HITNU

2. SMEŠNE TOPLICE

Varaždinske Toplice – terasa pizzerije Bernarda

20:30

27.6.

JA, TRUDNICA

3. LJETO U DONJOJ STUBICI

Donja Stubica – terme Jezerčica

21:00

28.6.

GRIMMIX

Pleternica – Trg bećarca

18:00

29.6.

IMOVINA

Vukovar – Dani smijeha u Vukovaru – Hrvatski dom

21:00

30.6.

POD HITNO NA HITNU

Karlovac – KArlovački KAzališni FEstival

21:00